25 października, 2018

Świeże soki – energia z natury


Jak zadbać o swoje zdrowie przez cały rok? Do codziennej diety warto wprowadzić świeże soki z warzyw i owoców. To najłatwiejszy sposób, aby dostarczyć witaminy i składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.


Wiosna i lato to czas, który sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Słońce i soczysta zieleń za oknem zachęca do spacerów, rowerowych wycieczek i pikników. Każdemu przyda się dodatkowy zastrzyk energii po wyczerpujących dla organizmu zimowych miesiącach. Gdy natura budzi się do życia warto czerpać z jej zasobów to co najlepsze, sięgając po zdrowe produkty.

Doskonałym rozwiązaniem są świeże soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe Cymes z Pojezierza Wałeckiego, tłoczone z owoców i warzyw, które pochodzą z lokalnych, sprawdzonych upraw ekologicznych. Gwarantuje to znak systemu „Jakość Tradycja”. Dzięki temu, że są dostarczane do sklepów krótko po wyprodukowaniu, nie zawierają konserwantów, zachowują walory smakowe oraz składniki odżywcze. Sok z marchwi i selera to prawdziwy koktajl witaminowy, który wspomoże skuteczną regenerację organizmu.

Jakie właściwości ma seler?

Niewiele osób wie, że seler zawiera więcej witaminy C niż cytrusy. To prawdziwa bomba antyoksydacyjna, która usuwa nadmiar wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy starzenia się i rozwój chorób nowotworowych. Z kolei beta-karoten zawarty w marchwi pielęgnuje cerę od środka, poprawiając jej koloryt i przywracając blask. Skóra muśnięta słońcem to efekt, który można uzyskać w naturalny sposób uzupełniając odpowiednią pielęgnacją dodatkową porcją witamin.

Dietę bezpiecznie można wzbogacić, sięgając po najpopularniejszy polski owoc jabłko. Najlepiej wybierać owoce jabłoni domowej z ekologicznych upraw, gdzie certyfikowani producenci prowadzą produkcję według ściśle określonych norm, wyłącznie w oparciu o tradycyjne metody.
5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...